3 lipca – 10 lipca 2022 r.

3 LIPCA – NIEDZIELA– XIV Niedziela Zwykła
7.00 Za + Władysława Grabskiego
9.00 Za + Lucynę i Piotra Mikos
11.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej dla Bożeny i Andrzeja Bizoń w 30 rocz. ślubu
4 LIPCA – PONIEDZIAŁEK – Dzień powszedni
7.00 Za + Franciszka żonę Anielę
5 LIPCA – WTOREK – Dzień powszedni
7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej dla całej rodziny.
6 LIPCA – ŚRODA – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
18.00 Za + Józefa Najbora, + Dorotę Nizińską, + Kazimierza Rusinka, + Marę Denis, + Czesławę Skowron, + Piotra Bizonia, + Helenę Kukułę, + Władysława Grabskiego,+ Józefę Targosz, + Kazimierza Wendę, + Krystynę Żydek, + Irenę Gzelę, + Teofilę Ramzę, + Władysławę Smolec, + Józefa Trzaskę, + Józefę Stuglik, + Stanisława Kierpca, + Weronikę Pochłopień, + Janusza Stuglika, + Janinę i Stanisława Migdałek córkę Irenę i za wszystkich zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.
7 LIPCA – CZWARTEK – Dzień powszedni
7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej dla pewnej osoby.
18.00 Za + Janinę Fonferko
8 LIPCA– PIĄTEK – Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
7.00 Za + Marię i Januarego Kaczmarczyk
9 LIPCA – SOBOTA– Dzień powszedni
7.00 Za Radio Maryja, telewizję Trwam i inne dzieła przy nich powstałe oraz za wspierających modlitwą, cierpieniem i ofiarą jak również o zbawienie wieczne dla byłych pomocników tych dzieł.
10 LIPCA – NIEDZIELA– XV Niedziela Zwykła
7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej dla Alicji i Karola w 40 rocz. ślubu (TD)
9.00 Za Parafian – chrzty
11.00 Za + Mariana Gracę