Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA WIELKANOCNA,

5 MAJA 2019r.

  1. Przypominamy, że w środę rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe. Odprawiamy je codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy do udziału w majówkach wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych. Niech udział w tych pięknych nabożeństwach będzie wyrazem naszej miłości do Matki Bożej, Pani naszej Inwałdzkiej.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w poniedziałek – 6.05 – święto świętych apostołów Filipa i Jakuba

– w środę – 8.05 – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski

– w przyszłą niedzielę – 12.05 – rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołanie do służby w Kościele.

  1. W czwartek – 09.05 i w piątek – 10.05, po mszach świętych wieczornych, dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej będą miały próby. Obecność wszystkich dzieci i przynajmniej jednego z rodziców obowiązkowa.
  2. W przyszłą niedzielę – 12.05 – na mszy świętej o godz. 11.00, dzieci z klas trzecich przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Osoby niezainteresowane prosimy, aby w tym dniu przyszły do kościoła na mszę świętą o innej porze.
  3. W czwartek – 16.05 – odbędzie się pielgrzymka dzieci komunijnych i ich rodziców do sanktuarium św. Mikołaja, do Pierśćca. Wyjazd o 8.00. Jest jeszcze 20 wolnych miejsc. Gdyby ktoś zechciał wziąć udział w wyjeździe, prosimy zgłaszać się do ks. Grzegorza.
  4. W najbliższą środę – 8.05 – kancelaria parafialna będzie nieczynna.